Henkilöstö

Tutustu Verton asiantuntijoihin

Vedenkulutustiedon ammattilaiset palveluksessasi

Ota meihin rohkeasti yhteyttä. Olemme täällä sinua varten!

antti-salakka

Antti Salakka

Toimitusjohtaja

+358 44 2375 360 antti.salakka@verto.fi
aino-marjamaki

Aino Marjamäki

Asiakaspalvelukoordinaattori

+358 50 3291 650 verto@verto.fi
sari-laitinen

Sari Laitinen

Asiakaspalvelukoordinaattori

+358 50 3174 001 verto@verto.fi
merja-lindell

Merja Lindell

Head of Sales

+358 50 5701 711 merja.lindell@verto.fi Keski-Suomi ja Pirkanmaa
pasi-kari

Pasi Kari

Myyntipäällikkö

+358 50 4353 823 pasi.kari@verto.fi Varsinais-Suomi ja Pohjanmaa
tomi-arola

Tomi Arola

Teknologiajohtaja

+358 50 4334 432 tomi.arola@verto.fi
Siluetti

Tommi Aronen

Kehityspäällikkö

+358 50 558 2104 tommi.aronen@verto.fi Huoltotoiminnot
harri-hautsalo

Harri Hautsalo

Tekninen asiantuntija

+358 50 3736 292 harri.hautsalo@verto.fi Huolto
pentti-jalo

Pentti Jalo

Järjestelmäasiantuntija

+358 50 5984 521 pentti.jalo@verto.fi Huolto
minna-tarvainen

Minna Tarvainen

Viestintä- ja markkinointikoordinaattori

+358 50 4418 048 minna.tarvainen@verto.fi Viestintä ja markkinointi