Henkilöstö

Tutustu Verton asiantuntijoihin

Vedenkulutustiedon ammattilaiset palveluksessasi

Ota meihin rohkeasti yhteyttä. Olemme täällä sinua varten!

antti-salakka

Antti Salakka

Toimitusjohtaja

+358 44 2375 360 antti.salakka@verto.fi
aino-marjamaki

Aino Marjamäki

Asiakaspalvelukoordinaattori

+358 50 3291 650 verto@verto.fi
sari-laitinen

Sari Laitinen

Asiakaspalvelukoordinaattori

+358 50 3174 001 verto@verto.fi
merja-lindell

Merja Lindell

Head of Sales

+358 50 5701 711 merja.lindell@verto.fi Keski-Suomi ja Pirkanmaa
pasi-kari

Pasi Kari

Myyntipäällikkö

+358 50 4353 823 pasi.kari@verto.fi Varsinais-Suomi ja Pohjanmaa
hannu-halme

Hannu Halme

Myyntipäällikkö

+358 50 5518 761 hannu.halme@verto.fi Helsinki, Vantaa ja Itä-Suomi
matti-vappula

Matti Vappula

Myyntipäällikkö

+358 50 5434 448 matti.vappula@verto.fi Helsinki, Espoo, Lahti ja Pohjois-Suomi
tomi-arola

Tomi Arola

Teknologiajohtaja

+358 50 4334 432 tomi.arola@verto.fi
harri-hautsalo

Harri Hautsalo

Tekninen asiantuntija, huolto

+358 50 3736 292 harri.hautsalo@verto.fi
pentti-jalo

Pentti Jalo

Järjestelmäasiantuntija, huolto

+358 50 5984 521 pentti.jalo@verto.fi
minna-tarvainen

Minna Tarvainen

Viestintä- ja markkinointikoordinaattori

+358 50 4418 048 minna.tarvainen@verto.fi Viestintä ja markkinointi