Henkilöstö

Tutustu Verton asiantuntijoihin

Vedenkulutustiedon ammattilaiset palveluksessasi

Ota meihin rohkeasti yhteyttä. Olemme täällä sinua varten!

TONI HERRONEN

Toni Herronen

Myyntipäällikkö

+358 50 5162008 toni.herronen@verto.fi Pohjois-Suomi
PASI KARI

Pasi Kari

Myyntipäällikkö

+358 50 4353 823 pasi.kari@verto.fi Varsinais-Suomi
MERJA LINDELL

Merja Lindell

Head of Sales

+358 50 5701 711 merja.lindell@verto.fi Pirkanmaa, Keski-Suomi ja Pohjanmaa
TAPIO RASK

Tapio Rask

Huoneistokohtaisen vedenmittauksen vanhempi erityisasiantuntija

+358 50 0236 238 tapio.rask@verto.fi Etelä-Suomi
AINO MARJAMÄKI

Aino Marjamäki

Asiakaspalvelukoordinaattori

+358 50 3291 650 verto@verto.fi
HARRI HAUTSALO

Harri Hautsalo

Tekninen asiantuntija, huolto

+358 50 3736 292 verto@verto.fi
PENTTI JALO

Pentti Jalo

Järjestelmäasiantuntija, huolto

+358 50 5984 521 pentti.jalo@verto.fi
TOMI AROLA

Tomi Arola

Teknologiajohtaja

+358 50 4334 432 tomi.arola@verto.fi