Henkilöstö

Tutustu Verton asiantuntijoihin

Vedenkulutustiedon ammattilaiset palveluksessasi

Ota meihin rohkeasti yhteyttä. Olemme täällä sinua varten!

Tanya_Kulin_2

Tanya Kulin

Team Leader

+358 40 7220 021 tanya.kulin@verto.fi Asiakaspalvelu
Aino_Marjamaki_2

Aino Marjamäki

Asiakaspalvelukoordinaattori

+358 50 3291 650 verto@verto.fi
Sari_Laitinen_2

Sari Laitinen

Asiakaspalvelukoordinaattori

+358 40 6196 896 verto@verto.fi
pasi-kari-2

Pasi Kari

Myyntipäällikkö

+358 50 4353 823 pasi.kari@verto.fi Varsinais-Suomi ja Pohjanmaa
jouni_olsen_messulook

Jouni Olsen

Myyntipäällikkö

+358 50 5431 334 jouni.olsen@verto.fi Pääkaupunkiseutu ja Kymenlaakso
Jani_Vienonen

Jani Vienonen

Myyntipäällikkö

+358 40 0887 695 jani.vienonen@verto.fi Pirkanmaa, Keski-Suomi
Jimi_Holopainen

Jimi Holopainen

Myyntipäällikkö

+358 40 1697 601 jimi.holopainen@verto.fi Häme, Itä-Suomi
merja-lindell-2

Merja Lindell

Myyntipäällikkö

+358 50 5701 711 merja.lindell@verto.fi Palveluliiketoiminta
eerik_soininen_messulook

Eerik Soininen

Liiketoiminnan kehityspäällikkö

+358 40 6311 459 eerik.soininen@verto.fi
tommi_aronen_messulook

Tommi Aronen

Kehityspäällikkö

+358 50 5582 104 tommi.aronen@verto.fi Huoltotoiminnot
Harri_Hautsalo_2

Harri Hautsalo

Tekninen asiantuntija

+358 50 3736 292 harri.hautsalo@verto.fi Huolto
Pentti_Jalo_2

Pentti Jalo

Järjestelmäasiantuntija

+358 50 5984 521 pentti.jalo@verto.fi Huolto
Minna_Tarvainen_2

Minna Tarvainen

Viestintä- ja markkinointispesialisti

+358 50 4418 048 minna.tarvainen@verto.fi Viestintä ja markkinointi