Henkilöstö

Tutustu Verton asiantuntijoihin

Vedenkulutustiedon ammattilaiset palveluksessasi

Ota meihin rohkeasti yhteyttä. Olemme täällä sinua varten!

antti-salakka

Antti Salakka

Toimitusjohtaja

+358 44 2375 360 antti.salakka@verto.fi
Tanya_Kulin

Tanya Kulin

Team Leader

+358 40 7220 021 tanya.kulin@verto.fi Asiakaspalvelu
sari-laitinen

Sari Laitinen

Asiakaspalvelukoordinaattori

+358 50 3174 001 verto@verto.fi
aino-marjamaki

Aino Marjamäki

Asiakaspalvelukoordinaattori

+358 50 3291 650 verto@verto.fi
eerik_soininen_brandi

Eerik Soininen

Asiakkuuspäällikkö

+358 40 6311 459 eerik.soininen@verto.fi
jouni_olsen_brandi

Jouni Olsen

Myyntipäällikkö

+358 50 5431 334 jouni.olsen@verto.fi Pääkaupunkiseutu ja Kymenlaakso
pasi-kari

Pasi Kari

Myyntipäällikkö

+358 50 4353 823 pasi.kari@verto.fi Varsinais-Suomi ja Pohjanmaa
merja-lindell

Merja Lindell

Head of Sales

+358 50 5701 711 merja.lindell@verto.fi (Äitiysvapaalla 16.7-14.11.2021)
tommi_aronen_brandi

Tommi Aronen

Kehityspäällikkö

+358 50 558 2104 tommi.aronen@verto.fi Huoltotoiminnot
harri-hautsalo

Harri Hautsalo

Tekninen asiantuntija

+358 50 3736 292 harri.hautsalo@verto.fi Huolto
pentti-jalo

Pentti Jalo

Järjestelmäasiantuntija

+358 50 5984 521 pentti.jalo@verto.fi Huolto
minna-tarvainen

Minna Tarvainen

Viestintä- ja markkinointispesialisti

+358 50 4418 048 minna.tarvainen@verto.fi Viestintä ja markkinointi